Gaplan

Gaplan Projesi sayfasına hoşgeldiniz. Gaplan projesi kısaca Pardus Linux Dağıtımı için diğer popüler dağıtımlarda olduğu gibi bir GNOME masaüstü ortamının ihtiyaç duyulmasından ortaya çıkmıştır. GNOME masaüstü ortamı için gerekli pisi paketlerinin kullanıcılara sunulması ve gerekli yardımcı araç ve programcıkların hazırlanması projenin yol haritasında mevcut olan hedeflerdir.

Proje hakkında daha fazla bilgi almak için SSS kısmına bakabilir, subversion depomuzu http://svn.gaplan.org adresinde ziyaret edebilirsiniz. Depoda henüz hazırlanmış pisi paketleri bulunmamakla beraber pisi paketlerinin oluşturulması için gerekli dosyalar mevcuttur. Depomuz sürekli güncellenmekte olduğu için pisi paketleri zaman içinde depoda yerini alacaktır.Paketleri denemeniz ayrıca bulduğunuz hataları ve kendi önerilerinizi bize bildirmeniz projemiz açısından çok önemlidir.

Bize ulaşmak için takim@gaplan.org adresine e-posta atabilirsiniz. Proje hakkında bilmek istedikleriniz için SSS sayfasına bakabilir her türlü sorunuzu bize yöneltebilirsiniz.